Vranësira dhe reshje të pakta, parashikimi i motit për ditën e sotme

Vranësira dhe reshje të pakta, parashikimi i motit për ditën e sotme

Foto ilustruese

Moti do te jete me vranësira mesatare deri te dendura dhe reshje te pakta ne mbrëmje ne zonën veri-perëndimore.

Temperaturat minimale do te luhaten 2- 8 grade , temperaturat maksimale parashikohen 13 - 13°C ne veri , 15 -16°C ne zonën e ulet dhe zonat pranë bregdetit.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

PAMJET pas aksidentit tragjik në Tiranë/ Banori: Fëmija ishte në lokalin e babait kur u përplas për vdekje

PAMJET pas aksidentit tragjik në Tiranë/ Banori: Fëmija ishte në lokalin e babait kur u përplas për vdekje