Vranësira e reshje shiu lokale, parashikimi i motit për sot

Vranësira e reshje shiu lokale, parashikimi i motit për sot

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira e reshje shiu lokale në veri.

Temperaturat minimale do të luhaten 2-9 gradë, temperaturat maksimale parashikohen 10-12°C në veri, 19 -21°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jetë me drejtim jug me shpejtësi 10-25 m/sek dhe dallgëzim të forcës 6-7 ballë në det të hapur.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Baza ajrore e NATO-s në Kuçovë, a forcohet pozita e Shqipërisë në rajon?×

Lajmi i fundit

Fëmijët në Rripin e Gazës në kërkim të ushqimit për të mbajtur gjallë familjet! Mohammedi: Ndonjëherë shkoj duar bosh, ndihem i trishtuar

Fëmijët në Rripin e Gazës në kërkim të ushqimit për të mbajtur gjallë familjet! Mohammedi: Ndonjëherë shkoj duar bosh, ndihem i trishtuar