Vrasja e Lefter Zhidru, gazetari: 71-vjeçari qëlloi me 56 plumba kallashnikovi! Në banesë kishte 15 kallëpe tritoli

Gazetari Arsen Rusta zbuloi në emisionin Repolitix se Lefter Zhidru kishte në shtëpi 15 kallëpe tritol.

Gjithashtu, 71-vjeçari ka shkrehur afërsisht 2 karikatorë kallashnikovi drejt policisë, më saktësisht 56 plumba.

 


Lajmi kryesor:

SPECIALE/ 5 orët e fundit të Lefter Zhidru kundër RENEA-s! Ngjarja që terrorizoi Elbasanin


E.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se kolaudimi i automjeteve në shtet do të sjellë përmirësim të shërbimit dhe sigurisë?×

Lajmi i fundit

John

Me 72 vota pro, Kosova voton projektligjin për rimëkëmbje ekonomike