Identifikohet një nga autorët e dyshuar, ish-polici u qëllua me 10 plumba

1566942819_thumbnailDSC1396.jpg

Gazetarja e Report Tv, raporton se një person i identifikuar si D.A është shpallur në kërkim nga policia, si i dyshuari kryesor i vrasjes së ish-policit, Santiago Malko. Dyshohet për motive hakmarrje, e ndërsa mësohet se mbi të autorët kanë qëlluar me 10 plumba, duke e lënë të vdekur në vend.


Lajmi kryesor:

Tiranë- Ekzekutohet në makinë me 10 plumba ish-polici 26-vjeçar, mik i Ervis Martinajt (EMRI)


B.K.//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A zgjidhet kriza në PD me një garë të re për kryetar?×

Lajmi i fundit

John

I dënuar në Itali për prostitucion dhe grup kriminal, prokuroria e Lushnjës i sekuestron disa pasuri