Vrasja e Shkëlzen Kastratit në 1 shkurt/ FOTO, kush janë 2 vrasësit me pagesë që u larguan nga Shqipëria

1613730986_ElmirTufazaja.jpg

Report Tv siguron fotot e 2 nga 4 të kërkuarve. Në foto Elmir Tufa dhe Albert Zaja, vrasës me pagesë, dyshohet se kanë ikur drejt vendeve të BE


Lajmi kryesor:

Vrasja e Shkëlzen Kastratit në Fier/ Shpallen në kërkim 4 autorët, grup vrasësish me pagesë! Dyshohet se janë larguar nga Shqipëria! Sekuestrohen 2 makina


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord nëse Shqipëria të përdori edhe vaksinat ruse e kineze përveç vaksinave perendimore?×

Lajmi i fundit

John

Në prill pritet lehtësimi i kufizimit të masave ndaj COVID në Francë