Vrasja në Tiranë/ 37-vjeçari e qëlloi për vdekje me thikë se viktima e quajti 'malok'

Vrasja në Tiranë/ 37-vjeçari e qëlloi për vdekje me thikë se viktima e quajti 'malok'

1651920401_Sequence03.00293106.Still019.jpg

Detaje të reja nga vrasja e sotme në Tiranë. Burime bëjnë me dije se konflikti mes viktimës dhe autorit të ngjarjes ka nisur pasi viktima e ka sharë me termin "malok" dhe Olgert Dhimitri është ndjerë i ofenduar dhe ka nisur menjëherë debatin, i cili përfundoi me vrasje.


Lajmi kryesor:

Pinë alkool dhe bënë sherr në lokal, 37-vjeçari nxjerr jashtë për ta 'sqaruar' 60-vjeçarin pse e quajti 'malok' dhe e vret me thikë në Tiranë


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Berisha-Meta e partitë e vogla bashkë për zgjedhjet vendore, a mendoni se fitojnë përballë PS?×

Lajmi i fundit

'Vendoret 2023', Balla: Gati të shkojmë në zgjedhje në çdo datë që do dekretohet! Begaj ktheu presidencën në normalitet

'Vendoret 2023', Balla: Gati të shkojmë në zgjedhje në çdo datë që do dekretohet! Begaj ktheu presidencën në normalitet