Vrasjet e bujshme të vitit 2005, të vdekur edhe Artan Arsi dhe Osman Truma

1606989299_SPAK1.jpg

Në 2 çështjet e mëdha që ka rihapur SPAK dhe janë miratuar urdhërarreste për Lulzim Berishën, Emiljano Shullazin dhe katër të tjerë kanë mbetur të vdekur katër persona.

Përveç Klodian Saliut dhe Vajdin Lamajt në dy ngjarjet e rënda kanë mbetur të vdekur edhe Artan Arsi dhe Osman Truma.


Lajmi kryesor:

'Asgjë nuk harrohet'/ Rrëfehet i penduari, SPAK zbardh vrasjet e Vajdin Lamajt dhe Klodian Saliut! Urdhër arreste për Emiljano Shullazin, Lul Berishën dhe 5 bashkëpunëtorë


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Takimi i 7 mes dy qeverive Shqipëri-Kosovë dhe 16 marrëveshjet e nënshkruara i konsideroni:×

Lajmi i fundit

John

Speciale/ Dy vjet pas tërmetit! Humbi familjen në rrënojat e Thumanës, i mbijetuari planifikon të krijojë familje të re