Vrau dy fëmijët, plagosi gruan dhe më pas qëlloi për vdekje veten, ky është shqiptari që tronditi Gjermaninë një ditë më parë (FOTO)

44-vjeçari Flamur R.

44-vjeçari Flamur R.

GJERMANI- Detaje të reja janë zbuluar lidhur me ngjarjen tronditëse që ndodhi ditën e djeshme në Gjermani, ku një 44-vjeçar vrau dy fëmijët e tij, plagosi gruan dhe më pas u vetëvra.

Media gjermane ‘Bild’ shkruan se 44-vjeçari ishte shqiptar nga Kosova, ndërsa është identifikuar si Flamur R. Ngjarja e rëndë ndodhi në Glinde të Gjermanisë, ku 44-vjeçari vrau fëmijët e tij të moshave 11 dhe 13 vjeç. Ndërkohë, nëna e dy fëmijëve ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Sipas 'Bild' 44-vjeçari nuk ishte një njeri i qetë pasi më parë ka kërcënuar edhe të afërm të tij, të cilët kanë denoncuar në polici.  

Pamje nga vendi i ngjarjes

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Drejt djegies së raundit të tretë, mendoni se PS duhet ta zgjedhë vetë Presidentin?×

Lajmi i fundit

John

‘Galaktikët’ pushtojnë sërish Europën, Reali kampion i Champions League për herë të 14