Vrau gruan në Elbasan/ Zbardhet dëshmia e autorit: Nuk mbaj mend, nuk isha unë, ma thanë shokët që vdiq

1620469109_1620303618KOCOBUZO.jpg

Një dëshmi tronditëse ka dhënë në gjykatë, Koço Buzo, pasi vrau gruan, Luljetën. Ai ka deklaruar se nuk mban mend dhe se lajmin e ka marrë vesh nga shokët për vdekjen e saj.

“Nuk mbaj mend, nuk kam qenë unë. Unë isha në shtëpi, gruaja në Tiranë. Kam 6 muaj që nuk flas. E mora vesh nga shokët”, mësohet të ketë thënë ai.


Lajmi kryesor:

Elbasan/Vrau gruan se nuk donte t’i jepte divorcin, dëshmia e çuditshme e autorit: Nuk mbaj mend, s’isha unë, ma thanë shokët që e vrava! Gjykata e lë në burg


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se do të zbatohet kodi etik nga ministrat e kabinetit Rama 3?×

Lajmi i fundit

John

Talebanët përjashtojnë vajzat nga shkollat e mesme afgane