Thyhet xhami i derës së një farmacie në Elbasan në orët e para të mëngjesit (FOTO)

Dera e farmacise e thyer

Gjatë orëve të para të mëngjesit është thyer xhami në derën e një farmacie në lagjen "Emin Matraxhiu" në Elbasan.

Deri tani nga verifikimet paraprake raportohet se nuk është vjedhur asgjë.

Nuk dihet nëse thyerja ka qenë e qëllimshme për të vjedhur apo për të përcjellë ndonjë mesazh.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e  plotë të saj.

Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se duhet ta drejtojë Partinë Demokratike pas 13 qershorit?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Basha, mes përrallës dhe historisë?!