Yjet botërorë shfaqen me bikini, cilat janë modelet më të preferuara për këtë verë (FOTO)

Yjet botërorë shfaqen me bikini, cilat janë modelet më të preferuara për këtë verë (FOTO)

Vanessa Hudgens, Sara Sampaio

Vera më në fund erdhi dhe rrobabanjot janë problemi kryesor i vajzave, çfarë modeli t’i zgjedhin apo çfarë ngjyre. Një nga pikat ku bazohemi më shumë janë personazhet e famshëm. Një aktore, këngëtare apo modele që na pëlqen më shumë, duke qenë se ato janë ndjekëset numër një të modës më të fundit.

Bikini minimale, të pjesshme apo body, nëse janë një ngjyrëshe, me lule apo m rombe, e gjitha kjo varet nga preferencat tuaja. Shumica prej vipave botërorë kanë preferuar bikini njëngjyrëshe dhe në ngjyra të çelura si bojëqielli apo të bardhë.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në bregdetin shqiptar, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com