Young Boys shumë i fortë për Tiranën, bardheblutë humbin thellë

Ëndrra europiane e Tiranës është ndalur në ‘play-off-in’ e Europa League. Skuadra kampione e Shqipërisë nuk ka arritur të kualifikohet në grupe pasi Young Boys ishte një kundërshtar mjaft i fortë për ta. 3-0 fituan zviceranët në Bernë.


Lajmi kryesor:

Tirana e dobët për grupet e Europa League, humbet historinë dhe 3 mln euro


Ne.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se Komisioni i Vlerësimit të Kandidatëve në Partinë Demokratike është i pavarur nga Lulzim Basha?×

Lajmi i fundit

John

Trafikimi me nënshtetësitë, Meta sulm gazetarëve. Bollino: Presidenti po tradhëton Kushtetutën dhe rolin e tij