Young Zerka, një tjetër këngëtar shqiptar në tregun botëror

Young Zerka, një tjetër këngëtar shqiptar në tregun botëror

Posti i Young Zerkës në Instagram

Në llogarinë e tij në Instagram Young Zerka ka publikuar coverin e klipit të tij më të fundit, një bashkëpunim me Dj. MohGreen dhe këngëtarin Fayde.

Kënga do të titullohet “Belly Dancer” dhe pritet të publikohet me datë 31 Maj.

Young Zerka ka qënë një ndër artistët më të përfolur në mediat rozë jo vetëm për hitet që sjell në tregun muzikor por edhe për një lidhje të mundshme dashurie me këngëtaren Ronela Hajati.

 

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Samiti i BE në Tiranë do përshpejtojë integrimin?×

Lajmi i fundit

Samiti i BE/ Varhelyi në Tiranë: Partneritet, kjo është ajo ç’ ka ofrojmë për Ballkanin Perëndimor

Samiti i BE/ Varhelyi në Tiranë: Partneritet, kjo është ajo ç’ ka ofrojmë për Ballkanin Perëndimor