'Zarf i zi apo i kuq', Kiara dhe Luizi ngacmohen në rrjete sociale, komenti epik i këngëtarit

'Zarf i zi apo i kuq', Kiara dhe Luizi ngacmohen në rrjete sociale, komenti epik i këngëtarit

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli vijojnë të publikojnë fotografitë e dasmës ku ishin të ftuar mbrëmë. Moderatorja ka publikuar imazhin pranë partnerit dhe shkruan: “Zarf i zi apo zarf i kuq.”

Me këtë i referohet faktit që Luizi është veshur me kostum të zi ndërsa ajo vetë ka zgjedhur fustan të kuq.

Si përgjigje ndaj komentuesve, Luizi me batutë thotë se duhet ‘të rrinë urtë ose ai do të fillojë zinxhirin’.

Çifti është fenomeni i momentit dhe merr vëmendje në thuajse çdo dalje publike.

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

U bë bashkëpunëtori i drejtësisë, Artan Tafani tregon kush e vrau Albi Bashaliun në Peqin! U qëllua nga autorë me kapele e maskë COVID-i

U bë bashkëpunëtori i drejtësisë, Artan Tafani tregon kush e vrau Albi Bashaliun në Peqin! U qëllua nga autorë me kapele e maskë COVID-i