Zbulohet surpriza e Luizit për Kiarën për Shën Valentin, i dedikon këngë moderatores

Zbulohet surpriza e Luizit për Kiarën për Shën Valentin, i dedikon këngë moderatores

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito

Sot në ditën e Shën Valentinit, Luiz Ejlli i ka dedikuar një këngë Kiarës.

‘Me ty’ titullohet kënga të cilën Luiz Ejlli ka kënduar për moderatoren, lidhja e të cilëve u bë brenda shtëpisë së BBV.

Ato janë kthyer tashmë në një prej çifteve më të përfolur të showbizzit.

M.Q./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i zyrtares së Shëndetësisë, a po e lufton SPAK korrupsionin?×

Lajmi i fundit

E rëndë në Përmet, 24-vjeçari mbyt me plastmas nënën e tij! Babai: Në burg duhet të futet doktori, jo im bir!

E rëndë në Përmet, 24-vjeçari mbyt me plastmas nënën e tij! Babai: Në burg duhet të futet doktori, jo im bir!