Zbulohet vila ‘760 mijë euro’ te Gjiri i Lalzit që Bardhi akuzoi ‘opozitarin vertëtë’ se mbahet peng nga Rama: I qenka ulur dhe çmimi

Zbulohet vila ‘760 mijë euro’ te Gjiri i Lalzit që Bardhi akuzoi ‘opozitarin vertëtë’ se mbahet peng nga Rama: I qenka ulur dhe çmimi

1652348942_vilaaaa.jpeg

Deputeti i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka zbuluar vilën me vlerë ‘760 mijë euro’ që një koleg i ‘opozitës së vërtetë, sipas, tij ka nxjerrë në shitje. Sot Bardhi ka zbuluar të tjera të dhëna nga vila e deputetit demokrat, ku për shkak të publicitetit, ironizon ai, vlera e vilës është ulur e ka shkuar 670 mijë euro.

‘E rëndësishme është që për shkak “të publicitetit” çmimi i vilës është ulur’- teksa ka publikuar edhe të dhënat, e vilës që është në shitje.

Nëpërmjet të dhënave të publikuara nga Bardhi, Shqiptarja.com ka zbuluar edhe vilën luksoze që ndodhet tek Gjiri i Lalzit, e sipas tij, është në pronësi të një deputeti të PD-së, ish-ministër në kohën e qeverisjes së Berishës.


Lajmi kryesor:

‘E ka një deputet i PD!’ Në vilën 760 mijë euro që akuzon Bardhi, kalon pushimet Flamur Noka! Pronar një biznesmen, e ka nxjerrë në shitje


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Baza ajrore e NATO-s në Kuçovë, a forcohet pozita e Shqipërisë në rajon?×

Lajmi i fundit

Roland Qafoku: Opozita në duart e Ilir Metës

Roland Qafoku: Opozita në duart e Ilir Metës