Nuk do keni as problemin më të vogël... Zbuloni çfarë thotë parashikimi i yjeve për ju sot

 Nuk do keni as problemin më të vogël... Zbuloni çfarë thotë parashikimi i yjeve për ju sot

Dashi

Harmoni, ngjyra, emocione dhe kënaqësi. Dita e sotme do jete fantastike për te dashuruarit. Te gjithë do ju kenë zili, por askush nuk do mundet dot t'iu prishe pune. Beqaret do realizojnë plot takime, por për asnjë person nuk do ndiejnë ndonjë emocion te veçante. Te ardhurat do përmirësohen tej mase për shkak te kujdesit tuaj, por edhe fale ndihmës se familjareve.

Demi

Ka rrezik qe dita e sotme te jete e tensionuar dhe e mbushur me mosmarrëveshje. Here pas here nuk do ndiheni aspak mire dhe do mendoni edhe t'i jepni fund gjithçkaje. Beqaret do ndihen mire edhe me statusin qe kane dhe nuk do preferojnë te bëjnë ndryshime. Ne planin financiar do i keni idetë e qarta dhe do dini si te veproni ne çdo moment.

Binjakët

Jeta juaj ne çift do jete tërësisht e qete sot dhe nuk do keni për çfarë te qaheni. Ne çdo moment bëni atë qe do ndieni dhe mos mendoni për asgjë tjetër. Beqaret nuk do duan te bëjnë ndryshime te statusit dhe do preferojnë t'i refuzojnë te gjitha ftesat qe do ju bëhen. Ne planin financiar do jete Saturni ai qe do iu ndihmoje te zgjidhni çdo problem.

Gaforrja

Dite e mbushur me ulje dhe ngritje do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Secili prej jush do ketë mendimet dhe idetë e veta dhe nuk do i pranoje ato te tjetrit. Kjo do e ndeze gjithë kohës situatën. Beqaret do ngrenë shume pikëpyetje për jetën ne vazhdim, por nuk do guxojnë te hedhin hapa. Ne planin financiar do dini si t'i organizoni te ardhurat qe do fitoni.

Luani

Do përjetoni ndjesi te forta sot ju te dashuruarit pas disa deklaratave te partnerit. Tashme do ndiheni gati te hidhni edhe hapa galopante me te. Beqaret femra do kenë me shume sukses ne dashuri, ndërkohë qe meshkujve do ju duhet te tregohen me te duruar. Buxheti nuk do jete ne gjendjen me te mire te mundshme, por gjithsesi kjo nuk do jete arsye qe ju te fiksoheni pas lojërave te fatit.

Virgjëresha

Pika me e forte qe keni ju te dashuruarit për te mbajtur një lidhje te qëndrueshme është se gjithmonë gjeni kohe për te kaluar kohe dhe çaste intime me atë qe keni ne krah. Edhe sot do jete një dite e shkëlqyer. Beqaret nuk do qëndrojnë edhe për një kohe te gjate vetëm. Sot do hedhin hapat e para drejt një lidhjeje. Ne planin financiar suksesi ka për te qene i garantuar.

Peshorja

Asnjë planet nuk do ndikoje negativisht tek jeta juaj ne çift kështu qe marrëdhënia mes jush do vazhdoje te mbetet e qëndrueshme. Beqaret do jene me joshës se kurrë me pare prandaj do tërheqin pas vetes persona te shumte. Ne fund te ditës ata do kenë mundësi te bëjnë edhe zgjedhjen me te mire. Me financat duhet te bëni sa me tepër kujdes sepse nëse situata ju del nga duart keni për te pasur probleme serioze.

Akrepi

Dite shume e mire do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do merreni vesh për gjithçka me atë qe keni ne krah dhe nuk do ju dalin aspak mosmarrëveshje. Beqaret gjithashtu do jene me shume fat ne dashuri. Ata do gjejnë një person qe do ju përshtatet ne çdo pike. Menaxhimin e buxhetit duhet t'ia lini ne dore specialisteve pasi vete nuk do mundni dot ta mbani te qëndrueshëm.

Shigjetari

Dite e mbushur me optimizëm ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Me partnerin do ndani çdo mendim dhe çdo ndjenje. Beqaret ka rrezik te jene posesive dhe do bëjnë disa gabime te pafalshme. Sot gjerat nuk do ecin ashtu si keni dashur. Financat do kalojnë vështirësi pafund gjate gjithë kësaj dite. Merrni masa sa me shpejt pa qene shume vone.

Bricjapi

Jeta juaj ne çift ka për te qene gjithë kohës e mire sot. Nuk do keni as problemin me te vogël me atë qe keni ne krah dhe emocionet do shumëfishohen. Beqaret me ne fund do realizojnë disa takime interesante te cilat do ua ndryshojnë jetën përgjithmonë. Buxheti ka për te qene goxha i mire nëse arrini t'i kryeni me kujdes dhe maturi shpenzimet.

Ujori

Dite shume e qëndrueshme ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. As qe do ua vini veshin fjalëve te të tjerëve dhe do bëni vetëm atë qe do ndieni. Beqaret me ne fund do e gjejnë shpirtin e tyre binjak me te cilin do fillojnë një lidhje te jashtëzakonshme. Financat do jene te mira. Po ditët te shpenzoni me kursim gjendja ka për te mbetur e kënaqshme.

Peshqit

Dielli dhe Merkuri do jene planetët me te favorshëm te jetës tuaj ne çift. Marrëdhënia me partnerin do përmirësohet aq shume saqë juve do ju duket e pabesueshme qe jeni ne realitet. Beqaret papritur do kenë një takim, i cili do shndërrohet ne një lidhje te jashtëzakonshme. Financat nuk do jene te këqija, prandaj mund t'ia lejoni vetes edhe ndonjë shpenzim me tepër.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se në primaret e Rithemelimit ka garë të ndershme?×

Lajmi i fundit

Arilena Ara guxon në këngën e re, shfaqet pa filtra dhe e pa lyer në klipin muzikor

Arilena Ara guxon në këngën e re, shfaqet pa filtra dhe e pa lyer në klipin muzikor