Zbuloni shenjën më pa fat të horoskopit

Zbuloni shenjën më pa fat të horoskopit

Foto ilustruese

Nëse supozojmë se çdo shenjë horoskopi ka karakteristikat e tij, atëherë mund të besojmë se disa kanë më shumë fat se të tjerët. Shenja më pafat e horoskopit konsiderohet akrepi, ndërsa më shumë fat ka shigjetari. Ndaj nëse i përkisni kësaj të fundit, duhet të ndiheni me fat.

Akrepi: Planeti i tij sundues është Plutoni, i cili shoqërohet me tragjedi dhe ngjarje traumatike të jetës. Megjithatë, Akrepat kanë një 'talent' unik për të përfituar nga sfidat dhe vështirësitë dhe për të mësuar prej tyre, duke e shndërruar kështu 'një ngjarje të keqe' në fat.

Shigjetari: Me Jupiterin si planetin e tij sundues, të lidhur me fatin e mirë, bujarinë dhe bollëkun, jeta për Shigjetarin është ‘plot thesare’, përvoja dhe aventura të paçmueshme. Natyra e tij kureshtare kombinohet me optimizmin dhe mendimin pozitiv, pasi ai priret të shohë anën e mirë në gjithçka që ndodh.

Pjesa tjetër e shenjave, nga më me fat te më i pafati, janë si më poshtë:

 • Bricjapi
 • Luani
 • Demi
 • Peshqit
 • Peshorja
 • Ujori
 • Dashi
 • Binjakët
 • Virgjeresha
 • Gaforrja

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

 • Sondazhi i ditës:

  Si e vlerësoni vendimin e Partisë Socialiste evropiane për të përjashtuar Ilir Metën nga Kongresi pas aleancës me Berishën?×

Lajmi i fundit

Komuniteti Politik Europian, Rama nga Praga: Të bashkuarit, rruga e vetme për të kaluar këtë periudhë krize! Europa në prag të një lufte të mundshme të Tretë Botërore

Komuniteti Politik Europian, Rama nga Praga: Të bashkuarit, rruga e vetme për të kaluar këtë periudhë krize! Europa në prag të një lufte të mundshme të Tretë Botërore