Zelensky në Këshillin e Sigurimit në OKB: Ju nuk po garantoni siguri

Zelensky në Këshillin e Sigurimit në OKB: Ju nuk po garantoni siguri

"OKB nuk garanton sigurinë": kështu e ka nisur fjalën në OKB Volodymyr Zelensky

“Rusia dëshiron të vrasë sa më shumë civilë dhe Bucha është vetëm një nga shembujt. Rusia do që ne të jemi skllevër të heshtur”, vazhdoi ai


Lajmi kryesor:

Pas Buchas një tjetër masakër, 200 viktima në Borodyanka! Zelensky në Këshillin e Sigurimit: Të krijohet një gjykatë model i Nurembergut për të dënuar krimet e Rusisë! BE: Embargo qymyrit rus


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

33 vjeçari lezhjan prej 15 vitesh kuzhinier: Profesioni më i kërkuar dhe më i paguar

33 vjeçari lezhjan prej 15 vitesh kuzhinier: Profesioni më i kërkuar dhe më i paguar