Zemrat e vetmuara nuk do të jenë aq të vetmuara në javët në vijim... horoskopi për ditën e sotme

Zemrat e vetmuara nuk do të jenë aq të vetmuara në javët në vijim... horoskopi për ditën e sotme

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Nuk ka vend për emocione… është ajo që ia përsërisni gjithmonë vetes, por e dini që nuk është kështu. Nga ana tjetër, në punë, të gjithë ju admirojnë gjatë kësaj periudhe.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Keni disa probleme me partnerin/en, ndaj mendohuni dhe trajtojeni mirë situatën. Puna është gjithmonë një shqetësim për ju, por mos e humbisni durimin.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Zemrat e vetmuara nuk do të jenë aq të vetmuara në javët në vijim. Përpiquni më shumë nëse jeni të vetëpunësuar dhe rezultatet nuk do të reshtin së ardhuri.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Dashuria është tashmë e pranishme tek ju, thjesht duhet ta dëgjoni. Puna po ecën mirë, lajme interesante nga muaji i ardhshëm.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Dita e diel 15 është pozitive, por sigurisht jo me shumë ngjarje për tu shënuar. Përpiquni të shkëputeni herë pas here nga kolegët tuaj toksikë në punë, as konkurrenca e tepërt nuk është e mirë.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Ju mungoni pak dhe partneri juaj e vëren mungesën e pranisë tuaj. Lind pyetja, çfarë nuk shkon me ju? As puna nuk ju jep shumë kënaqësi kohët e fundit, jeni në rënie e sipër të dëshirës dhe energjisë për të punuar.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Jeni këmbëngulës, pasionantë dhe plot iniciativë. Kjo ju bën dashnorë të përsosur. Shumë orë në punë, por çfarë ndodh me rezultatet, a ia vlen? Ka edhe peshore për t’i peshuar mirë gjërat.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Njerëzit që ju duan do të kthehen, ju e dini. Mundësi të reja janë në horizont pas javëve të fundit të monotonisë në punë.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Nuk ka asgjë më të mirë se një e diel me partnerin/en, apo jo? Nga java e ardhshme angazhimet dhe çështjet në punë do të bëhen më urgjente.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Një javë vërtet interesante ajo që shihet të afrohet para jush. Puna mund të fshehë disa pengesa, ndaj kurseni energjinë tuaj, do t’ju duhet për më vonë.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Dyshime, frikëra, ankthe, por dashuria është vetëm një siguri ndaj mos merrni për kot. Puna do të hapet së shpejti, bëhuni gati, gjëra të mira dhe të reja po vijnë.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Jeni të dashuruar por duket sikur as ju vetë nuk e dini, ndaj futuni pak në trurin tuaj dhe sqarohuni në radhë të parë me veten. Lajme të reja janë rrugës nëse jeni duke pritur për një promovim ose një ndryshim në punë.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Lorenci i kërkon ndjesë Keisit: Më fal nuk e dija që gjerat mund të shkonin kështu

Lorenci i kërkon ndjesë Keisit: Më fal nuk e dija që gjerat mund të shkonin kështu