Zgjedhjet lokale, Edi Rama uron kryebashkiakun e ri të Prishtinës: Kurioz për impaktin që do të ketë arkitekti, risi interesante

Zgjedhjet lokale, Edi Rama uron kryebashkiakun e ri të Prishtinës: Kurioz për impaktin që do të ketë arkitekti, risi interesante

Kryeministri Edi Rama i uron fitoren kryetarit të ri të Prishtinës, Përparim Rama, të dalë nga raundi i dytë i zgjedhjeve lokale këtë mbrëmje. Rama teksa i uron suksese kryetarit të ri të Prishtinës, shprehet kurioz se çfarë impakti do të ketë kryebashkiaku arkitekt, ndërsa e quan risi interesante në një realitet sfidues.

Statusi i plotë i Ramës
Shumë kurioz për impaktin që do të ketë në Prishtinë një kryebashkiak arkitekt, risi interesante në një realitet sfidues! Urime Përparim Ramës dhe mbarësi e sukses atij dhe të gjithë të zgjedhurve të rinj në krye të komunave të Kosovës.
 


Lajmi kryesor:

Raundi i dytë i zgjedhjeve lokale në Kosovë/ Përfundon numërimi në shumicën e komunave, Albin Kurti humb thellë, merr vetëm katër komuna! LDK fiton në Prishtinë


  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

DEL VIDEO/ Momenti kur kapen shpërndarësit e drogës në Tiranë, njëri i fshehur në klub nate

DEL VIDEO/ Momenti kur kapen shpërndarësit e drogës në Tiranë, njëri i fshehur në klub nate