Zgjidhet fituesi i edicionit të tretë të 'Big Brother VIP'! Aktorja Egla Ceno merr çmimin 100 mijë euro

Zgjidhet fituesi i edicionit të tretë të 'Big Brother VIP'! Aktorja Egla Ceno merr çmimin 100 mijë euro

Egla Ceno e Julian Deda

Për herë të parë në një edicion VIP, një grua fiton çmimin e madh të “Big Brother VIP”.

Në një natë plot surpriza dhe emocione dhe një garë të fortë mes pesë finalistëve, aktorja Egla Ceno rrëmbeu çmimin e madh prej 100 mijë eurosh!

Aktorja ia doli e para në garën përballë Julian Dedës, Romeo Veshajt, Heidi Bacit dhe Meriton Mjekiqit.

Mjekiqi ishte finalisti i parë që la garën mbrëmë, ndërsa përballja e fundit ishte mes aktorësh: Egla Ceno dhe Julian Deda. 

S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Jola: 27/05/2024 20:09

  Fitoi capaculja e shtepise. Antivlera e shoqerise shqiptare. Turp Top Channel

  Përgjigju
 • ALB Patriot: 26/05/2024 08:43

  Hiqni dore nga pseudo-"VIP"-izmi, sepse jane shembull i keq per rinine shqiptare!

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

'Atë që ua merr deti duan ta rimarrin ndryshe' Dredha tregon luftën me bizneset në Vlorë për plazhet publike! Sqaron dhe videon e Ramës

'Atë që ua merr deti duan ta rimarrin ndryshe' Dredha tregon luftën me bizneset në Vlorë për plazhet publike! Sqaron dhe videon e Ramës