Zhduket 16-vjeçari në Tiranë, i larguar prej disa ditësh nga banesa, nëna e tij bën denoncimin në polici

Zhduket 16-vjeçari në Tiranë, i larguar prej disa ditësh nga banesa, nëna e tij bën denoncimin në polici

Drejtoria e Policisë Tiranë

Një 16-vjeçar me iniciale A.V.  në Tiranë është larguar prej ditësh nga banesa dhe nuk është kthyer më.

Nëna e tij, 44-vjeçarja me iniciale R.V., ka bërë kallëzimin në Polici për zhdukjen e djalit të saj.

Ndërkohë, vijon puna për gjetjen e tij.

"Më datë 28.06.2022, shtetasja R. V., 44 vjeçe, ka kallëzuar se prej disa ditësh, është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, djali i saj, shtetasi A. V., 16 vjeç. Punohet për gjetjen e tij. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.", njofton Policia.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vizita e Presidentit Begaj në Kosovë, si i vlerësoni mesazhet dhe takimet që zhvilloi?×

Lajmi i fundit

VIDEO / '1.5 milionë metra katrorë…', si gënjyen Berisha e Meta me akuzat për projektin e Portit të Durrësit

VIDEO / '1.5 milionë metra katrorë…', si gënjyen Berisha e Meta me akuzat për projektin e Portit të Durrësit