U denoncua i zhdukur nga familja, gjendet 32-vjeçari në Fier, në gjendje të mirë shëndetësore

U denoncua i zhdukur nga familja, gjendet 32-vjeçari në Fier, në gjendje të mirë shëndetësore

32-vjeçari Ferit Sakaj

FIER- Një 32-vjeçar në Roskovec u denoncua i humbur nga familja, por fatmirësisht u gjet në gjendje të mirë shëndetësore. Ferit Sakaj prej 5 ditësh ishte larguar nga shtëpia dhe familjarët nuk kishin asnjë gjurmë nga 30-vjeçari. 

Familjarët kishin denoncuar një ditë më parë në Polici zhdukjen e 32-vjeçarit. Ka qenë e ëma e 32-vjeçarit që ka bërë denoncimin dhe ka deklaruar se 30-vjeçari ka thënë më datën 1 janar se do të shkonte tek motra në Fier dhe nuk ishte kthyer më. 32-vjeçari i zhdukur është edhe i sëmurë.

Familja Saka ka përjetuar një tragjedi në verën e vitit 2022, pasi djali i mitur i familjes Ergis Sakaj u mbyt në lumin Seman teksa ishte duke peshkuar. Të njëjtin fat pati edhe vëlali i tij, i cili 11 vite më parë humbi jetën njëlloj si Ergisi, në të njëjtin lumë. Ndërkohë, edhe kryefamiljari i familjes Saka ka humbur jetën rreth 5 vite më parë.

Rendit zhvillimet sipas orarit:
Ora 18:00
U raportua i humbur prej 4 ditësh, gjendet 32-vjeçari në Fier

1673022087_Screenshot1.jpg

32-vjeçari Ferit Sakaj, i cili u denoncua i zhdukur nga familja, është gjetur shëndoshë e mirë në Fier. Policia njofton se 32-vjeçari është gjetur në lagjen "Sheq i Madh".

“Fier / Në vijim të kallëzimit të shtetases Z. S., për largimin nga banesa të djalit të saj 32-vjeçar, ju bëjmë me dije se ky shtetas u gjet nga Policia, në gjëndje të mirë shëndetësore, në lagjen "Sheq i Madh", Fier”, njofton policia.

Ora 17:20
I zhdukur prej 4 ditësh në Fier, del fotoja, ja kush është 32-vjeçari

1673022067_Screenshot1.jpg

Ky është 32-vjeçari Ferit Sakaj, i cili prej 5 ditësh është larguar nga shtëpia e tij në Roskovec.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Lojtarët e Napolit të sfilitur, ndihet dora e Antonio Contes në stërvitje

VIDEO/ Lojtarët e Napolit të sfilitur, ndihet dora e Antonio Contes në stërvitje