Zjarr i frikshëm në Sauk, flakët e shumta në zonën pranë TEG-ut (VIDEO)

Një zjarr i madh ka ndodhur në afërsi të TEG-ut, që duket gati gati si një shpërthim.

Sipas informacioneve për Report Tv, deri në këto momente nuk ka pasur asnjë ndërhyrje nga ana e zjarrfikëses, pavarësisht se flakët janë shtuar shumë.

Siç duket edhe nga pamjet, zjarri ka marrë përmasa të frikshme dhe rrezikon edhe banesat në atë zonë.

Me rreth jeshil zona ku ka rënë zjarri

 

D.P./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me pragun elektoral 1% ashtu siç propozon opozita parlamentare?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Kapet me armë pa leje 'Mond Çekiçi', anëtari i bandës së Durrës