POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Zjarr masiv në ullishten pranë lagjes “Dyli Haxhire” në Elbasan

Foto ilustruese

Një zjarr masiv ka rënë në lagjen  “Dyli Haxhire” në Elbasan. Në njoftimin e shpërndarë nga policia bëhet me dije se zjarri ka rënë në  një ullishte në terren të thyer. Zjarrfikëset po punojnë për shuarjen e flakëve.

Njoftimi i plotë

Elbasan 
Informacion paraprak. 

Rreth orës 18.40, në lagjen “Dyli Haxhire” Elbasan, ka rënë zjarr, në Ullishtë, terren i thyer, i cili ka marrë përmasa. 
Në vendngjarje ndodhen shërbimet e policisë dhe të zjarrëfikses.

Gjithashtu u njoftua Shefi i Emergjencave Civile, Elbasan.

Po punohet për fikjen e zjarrit.

Komento