Përfshihet nga flakët bodrumi i një pallati në Elbasan, digjen materialet e një biznesi! Nuk ka të lënduar (VIDEO)

ELBASAN- Një zjarr ka rënë në lagjen “Kongresi i Elbasanit” në bodrumin e një  pallati. Për pasojë janë djegur disa materiale të një biznesi në pronësi të shtetasit D. Ç., dhe nuk ka probleme në jetën e banorëve.

Nga hetimi paraprak dyshohet se zjarri ka rënë për shkaqe aksidentale.

Kanë qenë banorët e zonës dhe të apartamentit që kanë njoftuar zjarrfikëset. Falë ndërhyrjes së shpejtë të dy zjarrfikësve kanë bërë të mundur vënien në kontroll të zjarrit.

 

1620062103_zjarrneelbasan1.jpg

Foto nga vendi i ngjarjes

M.Q./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    25 prilli, a mendoni se pas ankimimeve të PD -LSI do kemi ndryshim rezultati në qarqe apo në rang kombëtar?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Kapen me drogë, vihen në pranga babë e bir në Fier