Zjarr në Finiq të Sarandës, digjen pemë e vreshta! (VIDEO)

SARANDË- Një zjarr është regjistruar në fshatin Fanar të Finiqit të Sarandës. Zjarri ka rrezikuar disa banesa aty pranë.

Nga zjarri ka vetëm dëme në pemëtari dhe vreshta.

Zjarrfikësit të bashkisë Finiq kanë arritur të shuajnë zjarrin. Ende nuk dihen shkaqet  e rënies së zjarrit në këtë zonë.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Situatë e tensionuar në veri të Kosovës, a duhet të tërhiqet qeveria Kurti?×

Lajmi i fundit

‘Kosova është zemra e Serbisë’, Federata e Tenisit të Kosovës i përgjigjet gjestit provokativ të tenistit serb: Po nxit tensione mes dy vendeve

‘Kosova është zemra e Serbisë’, Federata e Tenisit të Kosovës i përgjigjet gjestit provokativ të tenistit serb: Po nxit tensione mes dy vendeve