Zjarr në fshatin Dukat në Vlorë

Një zjarr ka rënë në fshatin Dukat në Vlorë. Zjarri ka rënë rreth orës 20:00 dhe për të shuar flakët kanë shkuar dy automjetet zjarrfikëse.

Ndërkohë terreni është i vështirë dhe flakët favorizohen për shkak të erës së fortë.

M.Q./E.H/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Huti: 01/04/2024 10:03

    E ka vënë zagoll kabellua

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

SPECIALE/ Evropiani i paharruar i shqiptarëve! Pamje, detaje dhe intervista ekskluzive nga Gjermania (VIDEO)

SPECIALE/ Evropiani i paharruar i shqiptarëve! Pamje, detaje dhe intervista ekskluzive nga Gjermania (VIDEO)