Zjarr në Kuzum Baba në Vlorë, përfshihen nga flakët disa parcela me ullinj (VIDEO)

Në ngjitje të kodrës së Kuzum Baba në Vlorë disa parcela me ullinj janë përfshirë nga flakët.

Forcat zjarrfikëse kanë ndërhyrë dhe po mbajnë nën kontroll flakët.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Artan: 10/06/2023 14:58

    Kan ardh fshatarët kan felliq bëiren e ven zjarrin kastile plehrat.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

GOLAT/ Liverpool dhe Roma tri pikë me vuajtje në transfertë, Panathinaikos befason Villarrealin në Europa League (Rezultatet)

GOLAT/ Liverpool dhe Roma tri pikë me vuajtje në transfertë, Panathinaikos befason Villarrealin në Europa League (Rezultatet)