Zjarr në një banesë në lagjen '29 Nëntori' në Vlorë, vdes i moshuari tetraplegjik (EMRI)

Zjarr në një banesë në lagjen '29 Nëntori' në Vlorë, vdes i moshuari tetraplegjik (EMRI)

Pamje nga vendi i ngjarjes

VLORË- Një banesë në Vlorë është shkrumbuar nga flakët dhe për pasojë ka ndërruar jetë një 75-vjeçar.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen ’29 Nëntori’ në Vlorë dhe viktimë ka mbetur Guri Resulaj, i cili ka qenë brenda në banesë, por nuk ka mundur që të dalë dot, pasi ishte tetraplegjik.

75-vjeçari ka pësuar djegie të shumta në trup, çka i kanë shkaktuar vdekjen.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton për shkaqet. Paraprakisht dyshohet për një shkëndijë elektrike, ose ndonjë cigare e lënë ndezur nga 75-vjeçari.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Partia e Mitsotakis kandidon Fredi Belerin për eurodeputet, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Shkodër, ishte larguar nga shtëpia disa ditë më parë, gjendet trupi i pajetë i 49-vjeçarit në ujërat e Bunës

Shkodër, ishte larguar nga shtëpia disa ditë më parë, gjendet trupi i pajetë i 49-vjeçarit në ujërat e Bunës