Zjarr në një qendër studimi për fëmijë një orë pas mesnate në Tiranë

Foto ilustruese

Foto ilustruese

TIRANË- Vetëm një orë pas mesnate një zjarri ka "shpërthyer" në një qendër studimi për fëmijë në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën "Thoma Koxhaj", ndërsa mësohet se ka vetëm dëme materiale.

Fatmirësisht incidenti nuk ndodhi në një orë gjatë ditës, pasi qendra është e mbushur me fëmijë dhe mësues.

Ende nuk dihen arsyet që sollën "shpërthimin" e zjarrit, ndërsa grupi hetimore po heton mbi rrethanat e ngjarjes.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e organizoi Shqipëria finalen e Conference League?×

Lajmi i fundit

John

SPAK, e ka detyrim moral dhe ligjor të zbardhë Gërdecin dhe 21 Janarin