Zjarr në servis, shkrumbohen makinat në Durrës

Zjarri masiv ka përfshirë një servis makinash në Xhafzotaj të Durrësit.

Në vendngjarje kanë shkuar 4 zjarrfikëse të Durrësit dhe të Portit Detar.

Nuk ka njerëz të dëmtuar vetëm dëme materiale. Disa makina janë djegur siç shihet në pamjet e Report TV.

Ende nuk ka të dhëna për shkaqet e zjarrit.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A parashikoni që Berisha do t'ia lërë trashëgim partinë Argita Berishës?×

Lajmi i fundit

Gjirokastër, nxitet ruajtja e mjeshtërive të gurit

Gjirokastër, nxitet ruajtja e mjeshtërive të gurit