Zjarr në papafingon e vilës 4-katëshe në Tiranë, evakuohen banorët (VIDEO)

Një zjarr ka rënë në papafingon e një vile katër katëshe në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme, rreth orës 19:30, në rrugën "Skender Luarasi".

Sipas policisë, për fat të mirë nuk raportohet për dëme në njerëz, por vetëm dëme materiale. Ndërsa janë evakuuar në kohë edhe banorët, të cilët janë alarmuar për shkak të flakëve të mëdha.

Në vendngjarje shkuan tre zjarrfikëse, të cilat bënë të mundur fikjen e zjarrit. Ndërsa siç duket edhe në videon e siguruar nga Report TV kati i parë shërbente si kopsht privat.

Grupi hetimor dhe Shërbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të zjarrit.

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hapen klubet e natës, diskotekat dhe të lejohet muzika?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

'I dhanë 140 plumba', Berisha zbulon porosinë që i dha Azem Hajdarit para vrasjes: Ja dy mënyrat që të shpëtosh