Zjarr në Selenicë, digjen kullota dhe pyje (VIDEO)

SELENICË- Një sipërfaqe me pyje është përfshirë nga zjarri.

Vatra e zjarrit është lokalizuar në zonën e Kotes dhe kanë qenë qytetarët ato që kanë raportuar pasi flakët të ndihmuara nga era po përhapeshin me shpejtësi. Si pasojë e zjarrin është djegur një sipërfaqe me kullota dhe pyje aty pranë.

Nuk dihet ende shkaqet e zjarrit, ndonëse nuk përjashtohet mundësia për zjarrvënie të qëllimshme. Report Tv sjell video, ku shihet që zona është mbuluar nga tymi.

1567339078_zjarrvlore.jpg

B.K./b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?



×

Lajmi i fundit

Lionel Messi tripletë për 17 minuta, Argjentina argëtohet dhe fiton me 7 gola (VIDEO)

Lionel Messi tripletë për 17 minuta, Argjentina argëtohet dhe fiton me 7 gola (VIDEO)