Zjarr në varrezat e fshati në Mamurras, rrezikohen disa banesa (VIDEO)

Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë varrezat e fshatit Shpërdhet në Mamurras duke rrezikuar disa banesa që ndodhen afër tyre.

Për shkak të erës, flakët janë përhapur me shpejtësi duke rrezikuar t'i afrohen banesave që ndodhen pranë varrezave të fshatit.

Në vendin e ngjarjes janë dy zjarrfikëse , ajo e Laçit dhe Krujës, që po tentojnë të vënë nën kontroll flakët.

1593435551_d9c9f944288646d69ae9212a621e39ad.jpg

I.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ketë një strategji të re për të përballuar koronavirusin?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Teuta nuk ndalet, mund Skënderbeun dhe ngjitet e treta