VIDEO/ Zjarri përfshin materiale skrapi në Gjirokastër, 7 zjarrfikëse dhe policia në operacion

Një zjarr ka rënë pak minuta më parë në ish NSHN në Gjirokastër tek materialet e Skrapit, në pronësi të Adi Shehut. Report Tv mëson se shkak i flakëve është bërë një shkëndijë në vendin ku punohej.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat zjarrfikëse. Në operacion marrin pjesë 7 forca zjarrfikëse. Të pranishëm janë edhe forca policie.

Lajm në përditësim...

K.T./Sh.Sh/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë