“Zoti më faltë mëkatet”, Majk i dhuron vetes një femër të zhveshur

“Zoti më faltë mëkatet”, Majk i dhuron vetes një femër të zhveshur

Reperi Majk

Reperi Majk përveç suksesit që ka pasur në muzikë, është përfolur shumë herë edhe për femrat e shumta që e kanë rrethuar gjatë gjithë kohës. Ditën e sotme këngëtari ka ditëlindjen dhe ka uruar veten e tij me një dhuratë të veçantë.

Ai ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku shihet një femër e zhveshur që gjysmën e trupit të saj e ka të futur brenda në makinë. “Zoti më falte për mëkatet e mia dhe gëzuar ditëlindjen,”- shkruan Majk krahas fotos erotike, që mund të jetë edhe thjesht një foto interneti.

Majk u bë baba i një djali gjatë lidhjes që pati me modelen Majlinda Zeka. Më pas reperi u hodh në krahët e një tjetër modeleje me emrin Melita Nushi por u ndanë brenda pak muajsh. Së fundmi ylli i “Pasha jetën” u përfol për një lidhje sentimentale me një bukuroshe 18-vjeçare por që dyshja e mohoi.

Foto e publikuar nga Majk në Instagram 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vritet polici në Kosovë, a po reagojnë si duhet ndërkombëtarët ndaj Serbisë×

Lajmi i fundit

Çahen muret, Manastiri i Ardenicës rrezikon shembjen! Drejtori i muzeut: I lutem Ramës për ndërhyrje urgjente

Çahen muret, Manastiri i Ardenicës rrezikon shembjen! Drejtori i muzeut: I lutem Ramës për ndërhyrje urgjente