Fotot/ Deputetja socialiste habit me dekoltenë e saj në foltoren e Kuvendit

Elisa Spiropali sot ne Kuvend

Deputetja Socialiste Elisa Spiropali, një ndër mbështetëset më të flakjta të kryeministrit Edi Rama tërhoqi vëmendjen e fotografëve dhe kamerave sot në Kuvend.

Në fakt, teksa kishte marrë fjalën në foltore, sytë e të pranishmëve dhe jo vetëm, shkuan edhe te dekolteja paksa e hapur e ligjvënëses, ndoshta pak e tepruar për sallën e një institucioni zyrtar.

Elisa Spiropali sot në Kuvend

Komento