311 raste të reja me COVID dhe 6 viktima/ Virusi i merr jetën mësues në Përrenjas dhe vëllait të saj! Pozitiv dhe kryebashkiaku i Gjirokastrës! Mbyllen disa ambiente në burgun e Beratit

28 Tetor, 19:43

311 raste të reja dhe 6 humbje jete janë regjistruar 24 orët në fundit nga pandemia COVID- 19, duke shënuar një rekord të ri të shifrave të infektimit në vendin tonë. Ndërkohë që në spitale numri i të shtruarve arriti në 289.

    r.k./Shqiptarja.com

    Kategori të tjera