A do rikthehet Fatos Nano në PS? Rama: Lider historik, më jep këshilla kur ia kërkoj

9 Tetor, 19:54 | Përditesimi i fundit: 2020-10-09 19:56:29

I pyetur në Fatos Nano do jetë në listën për deputet në zgjedhjet e 25 prillit, Rama ka dhënë një përgjigje të prerë.

"Fatos Nano nuk ka ndërmend të kandidojë është lider historik i PS i ka dhënë në fron çfarë ka pasur të jap, tani jep eksperiencën e tij, kur unë ia kërkoj, si çdo bëj dhe unë kur të mos jem kryeministër dhe kryetari PS", tha Rama.

r.k./Shqiptarja.com

Kategori të tjera