A qëndron Berisha pas sulmeve ndaj Këlliçit? Këto pamje flasin vetë, i takon të gjithë, por atë e injoron

20 Qershor, 22:44

Berisha e ka injoruar sot atë në sy të gjithë demokratëve. Teksa Berisha po takonte të pranishmit që ishin sallë, Këlliçi shihet të bëhet gati për t’a përshëndetur, por Berisha i kaloi përballë dhe nuk i dha as dorën. Kjo ka ngritur dyshime për krisje të marrëdhënieve mes tyre.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha