A u prish marrëveshja PS-PD dhe akuzat për Thaçi apo për UÇK? Të ftuar Grida Duma dhe Rexhep Selimi

14 Korrik, 12:28

Emisionin "5 Pyetje nga Babaramo" me moderator Ilir Babaramon mund ta ndiqni çdo të hënë në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha