Aksident i trefishtë në Fushë Krujë, një i plagosur rëndë

20 Shkurt, 20:38

Një aksident i trefishtë ka ndodhur në autostradën Fushë Krujë - Milot në afërsi të fshatit Gramëz. Dy makina dhe një motor janë përfshirë në aksident duke lënë të plagosur rëndë drejtuesin e këtij të fundit. I plagosuri është dërguar në spital me një makinë të rastit.

Kategori të tjera