Aksident në aksin Elbasan- Peqin, ndërron jetë pasagjeri 55-vjeçar, lëndohen lehtë dy të tjerë

1 Gusht 2020, 13:24 | Përditesimi i fundit: 2020-08-01 13:55:37

PEQIN- Ndërron jetë pasagjeri 55- vjeçar pas një aksidenti në aksin rrugor Elbasan- Peqin. Viktima po udhëtonte me mjetin tip "Suzuki" me drejtues H.R., 67 vjeç banues në Elbasan dhe është përplasur me mjetin tip "Benz" me drejtues M.K., 38 vjeç, banues në Maqedoninë e Veriut.

Kategori të tjera