Aksident në Ersekë! Makina del nga rruga e përfundon në lumë, 4 të plagosur

25 Shtator, 23:09

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme (25 shtator) në Ersekë.

Një mjet me 4 persona po udhëtonte nga Leskoviku drejt Korçës dhe ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumë.

r.k./Shqiptarja.com

Kategori të tjera