Aksident në Lezhë, motori përplaset me makinën, dy të plagosur

8 Qershor 2019, 15:10

Një automjet është përplasur ditën e sotme me një motor në kryqëzimin e Blinishtit të Lezhës.

Dy personat që ndodheshin në motor janë dërguar me urgjencë drejt spitalit rajonal të Lezhës.

Sipas të dhënave të aksidentuarit ishin nga Kosova dhe janë në gjendje të rëndë shëndetësore.

Kategori të tjera