Aksident në Lezhë! Përplasen dy mjete dhe motori, plagosen tre persona

8 Korrik, 20:39

LEZHË- Aksident rrugor në Lezhë! Përplasen dy mjete dhe një motor, ku janë lënduar tre persona. Sipas informacioneve nga korespodenti i Report Tv, të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën.

b.ha./Shqiptarja.com

Kategori të tjera