Aksident në Shkodër, kamioni përplas motorin, drejtuesi i shtrirë në tokë

19 Prill 2019, 08:54

Një aksident me një të plagosur rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Shkodër. Një kamion ka përplasur një motor në Melgushë, në aksin Shkodër-Bushat.

Report Tv sjell pamjet nga vendi i ngjarjes, teksa i plagosuri është i shtrirë në rrugë dhe i mbuluar në gjak në pritje të ndihmës së parë.

Pas njoftimit policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes për të nisur hetimet për shkaqet e aksidentit.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha