Alarmi nga Shkodra: Po i mbajmë të vdekurit në krah, ja kush na ka bllokuar

27 Shtator, 11:59 | Përditesimi i fundit: 2020-09-27 14:12:11

Në emisionin “Shtypi i ditës dhe ju” me moderator Besard Jacaj u diskutua për bullizmin në shkolla dhe rolin e familjes shqiptare në parandalimin e këtij fenomeni. Një qytetar nga Shkodra foli për situatën e vështirë si pasojë e zvarritjes së punimeve në Bypass.

Programe të tjera

Shiko të gjitha